X

דבר המפרסמים

לסגירה לחץ על ה X שבצד ימין למעלה

קרא חפשי - מאמרים לקריאה חפשית

איך לבחור חברת גינון להקמת גינה


גינה זו פינת החמד שלכם בתוך העולם הסוער. מקום קטן של שלווה ושל ירוק בעיניים, ציפורים, פרחים ומים. בחירת חברת גינון מתאימה היא מה שיקבע אם הגינה החדשה שלכם תתאים לכם בדיוק. אז איך לבחור חברת גינון? הכל במאמר הבא

אין כל ספק כי גינה שהוקמה בצורה מקצועית מתחשבת בכל כך הרבה אלמנטים שעשויים להיראות לעין חובבנית כשוליים או לא להיראות בכלל עד לרגע בו מגלים כי התכנון הלקוי מזיק לגינה שלנו באופן מהותי ופוגם בתחזוקה השוטפת ו / או במראה שלה. הרגע בו מתגלה ליקוי בטווח הארוך מביא לשני מצבים עיקריים: תיקון הליקוי בעלויות כספיות נוספות שלא תוכננו או, במקרים קיצוניים, השארת הליקוי כפי שהוא עד הנזק משתלט על הגינה כולה ואתם הרמתם ידיים וויתרתם על הגינה המושקעת שלכם. 

הקמת גינה בין אם מהיסוד ובין אם על גינה קיימת, היא השקעה כספית לא מבוטלת. על מנת להבטיח כי הכסף שהושקע יושקע בתבונה ולא ירד לטמיון, מומלץ לחשוב על בחירת חברה מקצועית להקמת גינות לעיצוב ותכנון גינה

אז איך בוחרים חברת גינון?

כאשר אתם באים לבחור חברת גינון יש מה פרמטרים שכדאי לבחון. השימושים העיקריים העתידיים שלכם בגינה, החזון שלכם לגינה יפה ומושקעת והתקציב שלכם. מספר דרכים למצוא את חברת הגינון המתאימה לכם:

בחירת חברת גינון ע"פ תיק עבודות או פרויקטים:

אין כמו מראה עיניים - אין ספק שהכי טוב לרכוש מוצר אחרי שראיתם אותו במו עינכם. עברתם ברחוב וראית גינה שמצאה חן בעיניכם, העיצוב, שילובי הפרחים והצמחייה, בריכת נוי שמצאה חן בעינכם, פרקטיות והתחשבות בפרטים? שאלו את השכן מי עיצב את הגינה בעבורו והתקשרו בעצמכם לחברת הגינון המומלצת. גם כאשר אתם מציגים לחברת הגינות עבודה שאהבתם, סביר להניח שאותה חברת גינון תדע להבין אתכם נכון וליצור עבורכם גינה שתאהבו.

בחירת חברת גינון ע"פ היצע ושירותים:

התייעלות לוגיסטית - אפשר היום לשלב בגינה דשא סינטטירצפת דקפרגולה, חלוקי נחל, חצץ, אבנים משתלבות, בריכות נוי ודגים, מזרקות ומפלים ספסלים, כדים, גמדי גינה ואינספור מוצרים להקמת גינה יפה ויעילה. בחירת חברת גינון המספקת את כל השירותים הדרושים, חוסכת מכם התעסקות עם מספר אנשי מקצוע, חוסכת מכם תיאום בין הספקים ובעיקר, חוסכת בזבוז זמן מיותר. 

בחירת חברת גינון מעודכנת ועכשיווית:

שילוב חדשנות ועיצוב- הצבת אלמנטים עיצוביים שונים, תכנון ושילוב חומרים שונים שמחזקים אחד את השני,הקמת מפלי מים או בריכות נוי, בחירת סגנון עיצוב כללי לגינה, שילוב ערוגות פרחים, צמחייה שופעת, גינת ירק, הקמת ערוגות ירק ועשבי תבלין, נטיעת עצים נכונים במקומות הנכונים, הקמת אזורים מוצלים, תכנון פינת הישיבה כהלכה וכד' . כל אלו הם תנאים בסיסיים אותם על מעצבי גינות ומעצבי נוי להציע. חברת גינון מקצועית מתמחה בכל הטרנדים העכשוויים לעיצוב הגינה. 

בחירת חברת גינון ע"פ מקצועיות וניסיון:

הזמן עושה את ההבדל - חברת גינון תעניק לכם את כל הידע הדרוש בעיצוב ובתכנון הרמוני של הגינה, בצורה נעימה ולא עמוסה מדי. תוכלו להתייעץ עם חברת הגינון לגבי כל שאלה בדבר העיצוב ובדבר אחזקת הגינה, טיפוחה ושימורה. חברת גינון מקצועית תדע להקים את הגינה בצורה יעילה ביותר, חסכונית יותר וקלה יותר לתחזוקה.  היא זו שתדע לעשות את השיקולים הנכונים ולהתחשב בכל הגורמים המשפיעים. 

לסיכום, כדי לבחור חברת גינון , עליכם להתייחס למספר גורמים. המראה הסופי של הגינה אליו אתם שואפים וזאת על מנת למקד את חברת הגינון בצורה הטובה ביותר, התקציב שברשותכם ישפיע רבות על התוצאה הסופית, אם תקציבכם מוגבל, מומלץ להשקיע אותו בצורה שתאפשר לכם להרחיב ולהמשיך את ההקמה בשלב מאוחר יותר; למשל, אם התוצאה הסופית לה אתם מצפים כוללת שילוב דשא סינטטי עם ערוגות צמחים וגינת ירק, העדיפו להתקין את תשתית ההשקייה מתחת למרבדי הדשא הסינטטי בשלב מוקדם מאחר ואחרי התקנת הדשא הפרויקט יהפוך מורכב הרבה יותר.

קחו השראה מעיצובי גינות שונות, התמקדו בעבודות שאהבתם במיוחד וחפשו את חברות הגינות שהקימו אותן או שמציעות מפרט דומה. כדאי לבחור חברת גינון המתמחה במגוון עיצובים ובעלת ידע וניסיון בטרנדים העכשוויים בעיצוב הגינה.