X

דבר המפרסמים

לסגירה לחץ על ה X שבצד ימין למעלה

קרא חפשי - מאמרים לקריאה חפשית

ניקוי הבית בקלות וכניסה לבית חדש ונקי


זהו. הכול כבר ארוז. הארגזים מגיעים עד התקרות. תיאמתם כבר הובלה. אתם עוברים בשעה טובה לבית חדש.

אך שנייה לפני המעבר המשמח... הרבה פעמים הבית שרכשנו עמד בלי דיירים תקופה, או זה עתה סיים שיפוץ. יתכן שזהו בית שגרו בו דיירים קודמים או בית שהשכרנו לתקופה קצרה.

במקרים האלו, לפני המעבר יש לדאוג לניקיון הדירה, רצוי לפני אכלוס הדירה והעברת החפצים אליה.

קחו נשימה עמוקה

לחשוב על כניסה לבית מלוכלך אינה נעימה כלל וכלל. פתאום נוספה לכם עוד משימה , מעבר לאריזה ופריקה והתרגלות לבית החדש.. פתאום צריך לאזור כוחות ולנקות לכלוך של אחרים, ומי יודע מה הם השאירו לנו שם.

ניקוי הבית בקלות

אין סיבה להילחץ. יש פיתרון לניקוי הבית בקלות. פיתרון שיאפשר לכם כניסה לבית חדש ונקי. זו הסיבה שקיימת חברת ניקיון לפני אכלוס הבית. תוכלו לפנות אל חברת והיא תבצע עברכם את העבודה השחורה- פשוטו כמשמעו.
חברת הניקיון תדאג לכם להכול- לחומרי ניקוי, פוליש לחידוש הרצפות אם צריך, למכונות ניקוי וכלי עבודה לניקוי. תוכלו לסמוך על חברת הניקיון שהיא תבצע ניקוי מוקפד ויסודי, ותמחק כל זכר קודם ללכלוך או לדיירים קודמים בבית

התחלה חדשה- כניסה לבית חדש ונקי.

אתם מתחילים חיים בבית חדש, התחלה חדשה. היא חייבת להיות מושלמת. תארו לעצמכם כניסה לבית חדש ונקי, שרק צריך להניח את החפצים בתוכו. תרגישו איך מעבר הבית נראה הרבה יותר קל יותר ופשוט.אין דאגות וזיכרונות של לכלוך, שעדיף שלא הייתם רואים. בעזרת חברת הניקיון ניקוי הבית יהיה עבורכם קל ומהיר, ותוכלו להכנס לבית חדש ונקי. v זה הבית שלכם, אילו הזיכרונות שלכם.כנסו אליו עם התחלה חדשה ונקייה.

אם כבר נכנסים לבית חדש, זה הזמן לעשות פוליש לרצפה

כאשר אתם נכנסים לבית חדש, הכול מסודר ונקי, הייתם שמחים אם זה היה נשאר כך לאורך זמן, אך מה לעשות שלא תמיד מצליחים.. יש פעולה פשוטה שבעזרתה תוכלו לשמור על מראה הבית החדש שלכם. פוליש לרצפה הוא פעולה בה מוחדרים חומרים לרצפת הבית הגורמים לה לניקיון וברק, ובנוסף ציפוי הרצפה בשכבת הגנה המאפשרת לשמור על הרצפה במשך שנים מפני שריטות, שחיקה ובלאי. לכן אחד מהמקרים הנפוצים בהם מבצעים פוליש קריסטל הוא לפני כניסה לבית חדש. בעזרת פוליש קריסטל אתם נכנסים לבית מבריק יותר, נעים יותר, שקל לשמור על המראה החדש והמבריק שלו במשך שנים.

אז עושים פוליש? איזה סוג?

לפוליש קריסטל יתרונות רבים לעומת סוגי הפוליש האחרים, ולכן הוא הבחירה המועדפת לפני כניסה לבית חדש. מלבד הברקת הרצפות על ידי שכבת ההגנה המיוחדת הנמרחת על הרצפה, עוזר הפוליש קריסטל במניעת שריטות ונזקים, דבר החשוב במיוחד כאשר נכנסים לבית חדש ומעבירים אליו חפצים ורהיטים כבדים הנגררים על הרצפה. יתרון נוסף של פוליש קריסטל הוא מניעת החלקה. בניגוד לסוגי הפוליש האחרים, פוליש קריסטל נותן לרצפה שכבת ציפוי שאינה גורת להחלקה ואף מונעת אותה!
ניתן לבחור סוגי גימור שונים לפוליש קריסטל וכך ליצור בבית החדש את המראה המועדף עליכם (מבריק או מט). כדי להחזיר את הברק של הפוליש קריסטל לא נדרשת שום פעולה מיוחדת, על ידי שטיפה עם סמרטוט ומעט מים, יחזור בקלות ברק הרצפה ואתם תרגישו שוב כמו שהרגשתם כשנכנסתם לבית החדש! כדי לא לגרום נזק לרצפות בביצוע פוליש קריסטל, יש להעזר בחברה מקצועית המתמחה בתחום הפוליש.

מחיר ביצוע עבודות ניקיון לפני כניסה

בחרתם לפנות לחברת ניקיון לביצוע עבודות ניקיון לפני שתכנסו לבית. מה תהיה עלות חברת הניקיון? כמה כסף כדאי לשים בצד? שירותי חברת הניקיון מגוונים מאוד. מניקיון רגיל של הבית עצמו, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון בריכות והסביבה מחוץ לבית ועד לשירותי פוליש והדברה. משום כך, יש כמה פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון:

1. ניקיון- המחיר עבור הניקיון יקבע בהתאם לגודל הדירה. במידה ויש צורך לנקות את הבריכה בחצר או את מרפסת שעל הגג- יש לקחת מרכיב זה בשקלול.

2. פוליש- האם אתם צריכים לבצע גם פוליש לחידוש הרצפות?

3. הדברה- האם יש לכם צורך בהדברה מכל סוג שהוא?

ניתן לפנות לכמה חברות: חברה לניקיון, חברה לפוליש וחברה להדברה. אך במקרה בו דרושים לכם שניים או יותר מהשירותים-אין ספק שגם יהיה יותר זול לבצע הכול בחברה אחת וגם יותר נוח מבחינת מהירות העבודה, תיאום הזמנים והשירות.

איך לדעת מה המחיר הטוב ביותר?

אין מנוס מלבצע סקר שוק בין כמה חברות, מספיק חמש חברות שבדקתם והתרשמתם מהם. בצעו סקר שוק רק בין חברות שהתרשמתם מהם, ואל תבחרו מיידית במחיר הזול ביותר- שכן מחיר זול הרבה פעמים משמעו שבטעות שכחו לספר לכם על כמה שירותים שאינם כלולים במחיר.

סכמו מחיר ביצוע עבודות ניקיון מראש, ומחיר לחריגות. מה קורה עם הניקיון נמשך מן רב? סכמו הכול מראש, ורצוי בצורה כתוב דרך הפקס או המייל.

לסיכום, מחיר ביצוע עבודות ניקיון לפני כניסה תלוי בהיקף העבודה הנדרש. במידה ויש צורך גם בפוליש או בהדברה- המחיר יעלה כמובן. מה שחשוב הוא, שכאשר אתם מסכמי עם חברת ניקיון, אתם סוגרים על מחיר. אתם יודעים כמה תשלמו, ואין לכם מה לדאוג אם העוזרת החליטה למשוך שעות או עם העבודה נמשכה מעבר לזמן שסוכם- המחיר ידוע מראש ואין הפתעות.