X

דבר המפרסמים

לסגירה לחץ על ה X שבצד ימין למעלה

קרא חפשי - מאמרים לקריאה חפשית

גינת נוי פרטית, פינה לשלווה אישית


קצב החיים שלנו סוחט אותנו עד טיפת האנרגיה האחרונה,בתום יום עבודה  ובסוף שבוע,  גינת נוי פרטית יכולה להיות הפינה לשלווה אישית ורוגע.

צמחים ירוקים, עצים ופרחים מלבלבים – לכולם יש השפעה מרגיעה על נפש האדם. פסיכולוגים המייחסים לצבעים השפעה על המצב הנפשי של האדם  טוענים שלצבע הירוק יכולות מרגיעות , הרפיית שרירים וניקוי אנרגיות ,מצב המאפשר חידוש כוחות , אופטימיות ואיזון כללי.
עוד מימי הגנים התלויים של בבל , יוחסו גינות נוי למעמד כלכלי גבוה, לבני האצולה וכסביבה מטופחת באחוזות שנועדו לנופש ושלווה.

עיצוב גינת הנוי הפרטית

לעיצוב גינת הנוי הפרטית שלכם משמעות במספר רבדים. האספקט הראשון הוא  הסגנון -  דשא גדול עם פרחים נמוכים בקווים הקצה? עצי פרי ושיחים מלאים? או אולי מסלעות ומשטח אבנים לישיבה. תכנון ועיצוב גינת הנוי הפרטית משמעותי בעצם היותו חלק מהמראה החיצוני של הבית כמו גם בשל היותו מקום הבילוי והפינה המיוחדת לשלווה האישית של בני הבית.

ישנם אנשים שגינה פראית המזכירה בעיצובה טבע, תאפשר להם להרגע ולזכות בשקט המיוחל ולאחרים, השקט והשלווה האישית יגיעו בעקבות ישיבה בגינה סימטרית , מסודרת ושקטה .
האספקט השני והמשמעותי לא פחות הוא תחזוקת הגינה. גינה המתוכננת היטב תתאים לסביבת המגורים, תאפשר תחזוקה שוטפת ומראה רענן לאורך כל השנה. לצורך כך חשוב להתאים את גינת הנוי לסגנון המיוחד של יושבי הבית ואורך חייהם.

אנשים רבים רואים בעבודה בגינה סוג של תראפיה המקדם לקראת שלווה אישית, עבור אחרים הצורך בעבודה שוטפת בגינה ישיג תוצאה הפוכה בדיוק.
מכאן, שראוי בתכנון גינת נוי פרטית להתייעץ עם אנשי מקצוע טובים בתחום שיוכלו לעצב עבורכם את הגינה המתאימה להשגת השלווה האישית.

התבוננו פנימה לעצמכם ותדמינו את המקום שתרצו להגיע אליו כל אחר צהרים אחרי העבודה, את המקום שתרצו לשבת לנהל בו שיחה נעימה בשבת. אל תסתכלו מה יש לשכן, או נסו להתעלות עליו, תדמיינו את המקום שלכם, לפי מה שאתם אוהבים.

תוכלו לעיין בתמונות של עיצובי גינות יוקרה ולשאוב מהם רעיונות.
לאחר שבחרתם את הסגנון ויש לכם תמונה בראש של הגינה החלומית שלכם, תוכלו לפנות לחברה להקמת גינות יוקרה שתהפוך את החלום למציאות.

שילוב בריכת דגים בגינות שונות

בריכת דגים היא בריכה רדודה של מים. בתוך הבריכה שוחים להנאתם דגים מרשימים בעלי מראה מיוחד ומושך את העין. בדרך כלל מדובר בדגים גדולים ומרשימים. בבריכות הדגים המשולבות בגינות נוי נהוג לשלב גם צמיחה ענפה הסובבת את בריכת הדגים ונותנת לה הגדרה ברורה. מאיפה היא מתחילה ואיפה היא מסתיימת. במהלך חיי השגרה, בריכת דגים בגינת נוי אינה דורשת תשומת לב רבה. המאמצים שכן נדרשים עבור טיפול וטיפוח בריכת הדגים בהחלט מחזירים את עצמם בעזרת גינה מרשימה ויפה יותר.

סוגי דגים מתאימים לשילוב בבריכת דגים בגינות נוי

הדגים מהווים חלק מהאבזור. לכן, עליכם לבחור אותם נכון. על הדגים להיות יפים וגדולים. הגודל הוא חשוב כדי שהעוברים ושבים יוכלו להבחין בדגים במיידית ובלי לחכות שהם יצוצו באופן כלשהוא. כמובן שחשוב מאד לשלב סוגי דגשים שיכולים להתקיים יחד בהרמוניה.

הקמת הגינה בפועל

מומלץ לפנות למעצבי גינות ובוני בריכות דגים לצורך קבלת סיוע בביצוע. מדובר במקום בו דגים צריכים לחיות ולהתפתח ולכן ההיבט המקצועי של העניין הוא חשוב מאד. בריכת דגים בגינת נוי יכולה להיות יתרון עצום, בצעו את שלב ההקמה על הצד הטוב ביותר.

חברה להקמת גינות יוקרה תוכל לייעץ לכם בשלב התכנון- היכן לשים כל פריט בצורה ההרמונית והמושלמת ביותר. בנוסף, חברה להקמת גינות יוקרה תסב את תשומת לבכם במידה והגינה שעיצבתם עמוסה מדי ותמליץ על הורדת פריטים- כך תוכלו לרכוש רק את האובייקטים העיצובים הדרושים ולא להוציא כסף על עודף פריטים.

מלבד הייעוץ בתחום בעיצוב, חברה להקמת גינות יוקרה תממש את הגינה שבראשכם לגינה אמיתית מסביב לביתכם.

חברה להקמת גינות יוקרה בקיאה בתחום הביצוע ולכן תבצע את הקמת הגינה בזמן הקצר ביותר.הביצוע יהיה מדויק ונכון ויחסוך לכם זמן רב של למידה כיצד להקים גינת יוקרה וזמן רב של עבודה פיסית מאומצת וזמן של סיבוב בחנויות לרכישת החומרים.

חברה להקמת גינות נוי יוקרתית תקים בעבורכם את הגינה שתמיד חלמתם עליה, במקצועיות רבה ובזמן קצר.